Menü Menüyü Kapat

Hakkımızda

Murat Uluslararası Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti. adı altında 30 yıldır taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmamız, sektörün öncü firmalarındandır. Uzman, deneyimli yönetici ve çalışkan kadrosuyla siz müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek için sürekli eğitim ve teknoloji başta gelmek üzere tüm değişikleri takip ederek en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. 15 araçlık modern treyler filomuz Euro III, IV ve V normlarında olup, aynı zamanda çevreye saygılı, sessiz yeşil motorlara sahiplerdir. Römorklarımız kargonun emniyeti açısından en modern hava süspansiyonu ve ABS fren sistemiyle donatılmışlardır.


Firmamız, müşteri karlarını ve çıkarlarını düşünerek Tırsan marka iç yükseklikleri 2,85 ve 3,00 m mega römorklarla müşterilerine daha fazla hacim imkanı sunmaktadır.


Taşınan ürünler, ürünün yapısal özelliği ve hassasiyeti uygun teknolojik özelliklere sahip römorklarla taşınmaktadır. Araçlarımız yeri ve durumu hakkında sürekli bilgiye sahip olma imkanı vasıf firmamız müşterisine sürekli bilgi imkanı sunar. Araçlarımız şirketimizin anlaşmalı olduğu tesis bölgelerinde sınırlı zamanlarda ihtiyaçlarını gidererek vakit kaybetmen yol seyirlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Etkin, kaliteli, güvenilir, hızlı ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde Murat Uluslararası Nakliyat markasını pazar liderliğine taşımak ve tüm çalışanlarımıza marka ruhunu ve bilincini yerleştirmek ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak.

Vizyonumuz

Ülkemizin nakliyat sektöründe ortaya koymuş olduğu hedefleri, hedeflerimiz bilerek, uluslararası nakliyat sektöründe her geçen zaman biraz daha büyümektir. Aynı zamanda, insan ve çevre odaklı çalışmalar yaparak, uluslararası nakliyat sektöründe yenilikleri ortaya koyan, teşvik eden ve yön veren bir şirket olmayı başarmak, vizyonumuzun en önemli hedeflerinden birisidir.