Menü Menüyü Kapat

Karayolu Taşımacılığı

Yaptığımız kara taşımalarında güvenilir hızlı ve profesyonel deneyimi sahip olan şirketimiz taşıma anında ve taşıma sonunda müşteri memnuniyeti ön planda tutan, Avrupa’nın her yerine kara taşımacılığı yapmakla beraber, Avrupa’dan Türkiye ve transit taşımacılığı yapmaktayız.


İletişimi maksimum seviyede tutan şirketimiz araçlarımızda bulunan teknolojik sistemler sayesinde müşterilerine daha iyi ve daha sağlıklı bilgi vermekle beraber yükün en kısa zaman da yerine varmasını sağlamaktadır firmamız yurtiçi ve yurt dışı bürolarımızla en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır.


Firmamız karayolu servislerinin tamamı kendi öz mal varlığına ait Tırlar ile gerçekleştirilmektedir, Tırlarımız bizim depomuzda yüklenir ve boşaltma adresine kadar bizim tarafımızdan uydudan takip edilir. Uydu takibi değerli müşterilerimize tır konumu ile ilgili hızlı güncel bilgiler verebilme imkanı yanında önceden belirlediğimiz güvenli parklarda tırlarımızın verdiği duraklamaları takip etme imkanını, dolayısıyla müşterilerimize güvenli servis verme şansını bizlere sunmaktadır.


Murat Uluslararası Nakliyat olarak başlıca amacımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni sayesinde büyüyen iş gücümüzün avantajlarını butik servis anlayışımızı değiştirmeden, sizlere kaliteli hizmet olarak geri sunmaktır. Ekibimiz yöneticilerine bütün talep ve sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz