Menü Menüyü Kapat

Araç Bakım

Araç Bakım

Kendimize misyon edindiğimiz müşteri memnuniyeti ve sıfır hata ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunma politikası gütmekteyiz. Bu yüzden, araç filomuzun taşıdığı yükün sorumluluğunda olarak filomuzdaki araçların her türlü bakımı zamanında ve eksiksiz yapılmaktadır.


Filomuzda yer alan araçların periyodik kontrolleri sistemimiz tarafından takip edilir ve günü geçmeden tüm araçlar periyodik kontrolden geçer. Araçlarda rastlanan hasar anında giderilir ve yeniden kusursuz olarak filomuzdaki yerini alır.


Filomuzda bulunan her aracın nakliye öncesi ve sonrası, ayrıca ihtiyaç duyulan diğer zamanlarda temizlik işlemleri en ince ayrıntına kadar yapılır ve aracımız hazır halde bekletilir.


Araçlarımızdaki tespit edilen arızalar uzman ekibimiz aracılığı ile giderilir, bakım ve arıza işlemleri vakit kaybetmeden gerçekleştirilerek çalışma sürecimiz sekteye uğratılmadan araçlarımız hazır hale gelir.


İstenmeyen sürprizlere tedbir amacıyla gerekli görülen tüm yedek parçalar önceden alınır ve stoklanır. İhtiyaç duyulması halince parça bekleme derdi olmadan tamir ve onarım işlemi yapılarak süreç hızlandırılır.


Uzman ekibimiz aracılığı ile kendi tesislerimizde gerçekleştirilen araç bakım evresi, hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleşmekte, işlem sonrası araçlarımız testten geçmektedir.